Apie mus

 

Viskas prasidėjo nuo vizijos

2016 m. pradėjome keisti prekybą grūdais ir žaliavomis ir kurti skaitmeninį langą į tarptautinės prekybos rinką tiek ūkininkams, tiek prekybos namams. Siekėme sukurti geresnę prieigą prie rinkos, kaip matyti kitose pramonės šakose. Idos patirtis iš kiaulių auginimo Zelandijoje ir vėlesnės jos profesinės karjeros maisto ir žemės ūkio srityje, kartu su Julie patirtimi IT ir technologijų iš visos Europos pritraukimu sudarė „Commoditrader“ pagrindą.

Dabar mes esame čia

Su dideliu palaikymu iš pramonės ambasadorių ir ūkininkų iš visos Europos, mes esame pasirengę įgyvendinti savo viziją apie Europos žemės ūkio produktų prekybos platformą. Platforma, pakeisianti ūkininkų, prekybos namų ir pašarų gamyklų veiklą jau šiandien. Pereikite nuo rankinio prie skaitmeninio; nuo lėto prie spartaus; nuo pasenusio prie šiuolaikinio.

 
 

Koks yra kitas žingsnis?

Visada sunku nuspėti ateitį, tačiau vienas dalykas yra tikras – mes ir toliau gilinsimės, kaip skaitmenizuojant sprendimus galime kurti vertę žemės ūkiui. Jei turite idėjų ar pageidautumėte bendradarbiauti su mumis, laukiame iš jūsų žinių.

Komanda

Ida Boesen

Co-Founder

ida@commoditrader.com

+45 27386843

Julie Karl Koch Fahler

Co-Founder

julie@commoditrader.com

+45 53761988

Ula Hulgaard

Communications Manager

ula@commoditrader.com

+45 60707135

Sigrid Bruun Jakobsen

Client Services Manager

Sigrid@commoditrader.com

Alexandra Suciu Sørensen

Market Development – Romania

Alexandra@commoditrader.com

Nis Theodor Nielsen

Market Development

Nis@commoditrader.com

Direktorių valdyba

Jytte Rosenmaj

Bestyrelsesformand

Iben Møller

Bestyrelsesmedlem

Kim Kjær Knudsen

Bestyrelsesmedlem

Ida Boesen

Bestyrelsesmedlem

Julie Karl Koch Fahler

Bestyrelsesmedlem

Ambassadører & Partnere

Lorem ipsum
Dolor sit amet
Consectetur adipiscing elit
Aenean
Mollis ante
Nam at lectus

Lorem ipsum
Dolor sit amet
Consectetur adipiscing elit
Aenean
Mollis ante
Nam at lectus

Lorem ipsum
Dolor sit amet
Consectetur adipiscing elit
Aenean
Mollis ante
Nam at lectus

Vi samarbejder med ledende aktører i branchen for at sikre, at platformen bliver udviklet til industrien i fællesskab med industrien.

Užsiregistruokite ir padėkite plėtoti būsimą prekybos rinką.

Tiesioginė prieiga prie rinkos