O nas

 

Zaczęło się od wizji

Już w 2016 roku zaczęliśmy myśleć o handlu zbożem oraz surowcami i w związku z tym postanowiliśmy stworzyć cyfrowe okno otwierające się na handel międzynarodowy zarówno dla rolników, jak i firm handlowych. Naszym celem było stworzenie lepszych możliwości rynkowych ponad granicami, co ma już miejsce w innych branżach. Wiedza Idy, będąca wynikiem dorastania na fermie świń na Zelandii i pogłębiona w trakcie jej kariery zawodowej w branży spożywczej i rolniczej oraz doświadczenie Julie w dziedzinie IT i startupów technologicznych w całej Europie, stworzyły podwaliny istnienia Commoditrader.

Dziś jesteśmy w tym miejscu

Wiele godzin później, przy ogromnym wsparciu, i we współpracy z ambasadorami przemysłu i wizjonerami rolnictwa z całej Europy, jesteśmy gotowi zrealizować naszą wizję europejskiej platformy handlowej dla produktów rolnych. Platformy, która wpłynie na sposób działań handlowych, jakie prowadzą rolnicy, firmy handlowe i zakłady paszowe dzisiaj. Od sposobów manualnych do cyfrowych, od powolnych do wydajnych, od przestarzałych po nowoczesne.

 
 

Jaki będzie nasz następny krok?

Trudno przewidzieć przyszłość, ale jedno jest pewne – nadal będziemy koncentrować się na tym, jak podnieść wartość rolnictwa poprzez cyfryzację. Jeśli masz pomysły lub dostrzegasz korzyści ze współpracy z nami, chętnie z tobą porozmawiamy.

Zespół

Simon Haldrup

CEO

simon@commoditrader.com

+45 41939828

Ida Boesen, Co Founder, Commoditrader

Ida Boesen
Co-Founder

ida@commoditrader.com

+45 27386843

Commoditrader Co-Founder Julie Karl Koch Fahler

Julie Karl Koch Fahler
Co-Founder

julie@commoditrader.com

+45 53761988

Sigrid Bruun Jakobsen, Kundeservice, Commoditrader

Sigrid Bruun Jakobsen

Client Services Manager

Sigrid@commoditrader.com

Alexandra Suciu Sørensen, Kundeservice, Commoditrader

Alexandra Suciu Sørensen

Market Development – Romania

Alexandra@commoditrader.com

Nis Theodor Nielsen

Market Development – Denmark & Baltics

Nis@commoditrader.com

Robin Wunderlin

Tech lead – Rails Developer

Natalia Kwiatkowska

Market Development – Poland

Natalia@commoditrader.com

Mateusz Trzesniowski

React Developer

Zarząd

Jytte Rosenmaj, Bestyrelsesformand, Commoditrader

Jytte Rosenmaj
Chairman of the Board

Iben Møller, bestyrelsesmedlem, Commoditrader

Iben Møller
Boardmember

Kim Kjær Knudsen, Bestyrelsesmedlem, Commoditrader

Kim Kjær Knudsen
Boardmember

Ida Boesen, Co Founder, Commoditrader

Ida Boesen
Boardmember

Commoditrader Co-Founder Julie Karl Koch Fahler

Julie Karl Koch Fahler
Boardmember

Zarejestruj się i weź udział w rozwoju przyszłości handlu produktami rolnymi.

Bezpośredni dostęp do rynku